Sady na opravu pneu

SMART SPAIR

S platností od září roku 2009 nejsou řidiči vybraných typů vozidel povinni mít při provozu automobilu ve výbavě vozidla rezervní kolo. Pro ty z Vás,kterých se to týká, nyní máme v naší nabídce výhodnou alternativu: opravnou sadu na pneumatiky. Tato opravná pneu sada obsahuje kompresor a náplň pro jedno kolo. Velkou výhodou této sady je, že jakmile po jejím použití přijedete do jakéhokoli pneuservisu, tam Vám tuto směs z pneumatiky vypláchnou vodou a následně Vám pneumatiku běžným zbůsobem opraví.

Cena opravné pneu sady je 990 Kč

Image

 

SMART REPAIR SLIME

Opravná sada Smart Repair Slime Vám umožní opravit defekt na pneumatice cca do 15-ti minut. Je vhodná pro všechny typy pneumatik. Obsahuje výkonný kompresor s ukazatelem tlaku, napájecí kabel s AC adaptérem a náplň s těsnícím přípravkem Slime o obsahu 473 ml.

Cena opravné sady je 990 Kč

 

GARDX TYRE GUARDGardX Tyre Guard

Sprej na opravu pneu defektu GardX Tyre Guard s obsahem 400 ml byl vyvinut pro použití na všechny typy pneumatik. Speciální latexová pěna přechodně zacelí otvor vzniklý při defektu pneumatiky a zároveň ji dohustí. Jediné, co GardX Tyre Guard nedokáže opravit, je prasklá pneumatika a vadný ventilek. Defekt pneumatiky máte s tímto přípravkem opraven cca do 2 minut, a vy tak můžete téměř ihned pokračovat v další jízdě bez nutnosti výměny celé pneumatiky, která bývá většinou spojena se značnými komplikacemi, nutností manipulovat se zavazadly v úložném prostoru automobilu apod. GardX Tyre Guard je jako jediný produkt na trhu vodou ředitelný a po opravě vymývatelný z vnitřku pneumatiky. Díky tomu odpadají řidiči postiženému defektem problémy s následným vyvažováním pneumatiky po opravě. Produkt GardX Tyre Guard je opatřen atestem Ministerstva dopravy České republiky č. 3284 o technické způsobilosti konstrukční části vozidla. Pokud je tedy Vaše vozidlo vybaveno tímto pomocníkem, nemusíte mít za jízdy ve výbavě vozidla rezervní pneumatiku.

Cena přípravku je 300 Kč

 

Image