Ceník FSI, TSI, TFSI, GDI

 

logo stag autogas systems partneri male

STAG 400 DPI

logo stag autogas systems partneri male

ZAVOLI ALISEI DI

3- Válcové vozy  od 36 900 Kč od 39 900 Kč 
4- Válcové vozy  od 39 900 Kč od 41 900 Kč 
6- Válcové vozy  od 45 900 Kč od 47 900 Kč
Záruka  5 roků 2 roky
     

Uvedené ceny jsou pouze orientační a závisí na konkrétním typu vozidla a motoru. Aktuální ceny přestaveb na LPG pohon pro jednotlivé typy vozidel se od nás dozvíte v pracovních dnech od pondělí do pátku v době od 7:00 hod. do 15:00 hod. osobně během nezávazné ukázky a konzultace u nás v autoservisu Autogas Opava s.r.o. Dotaz na konkrétní cenu LPG přestavby pro určitý typ vozidla nám můžete poslat také z našich stránek prostřednictvím poptávky ceny přestavby, příp. e-mailem.


Při zakázce na přestavbu většího počtu vozidel Vám nabídneme zajímavé individuální slevy! Po dobu práce na LPG přestavbě Vám nabízíme zapůjčení náhradního vozidla! Náhradní vozidlo je ale nutno si objednat dopředu a seznámit se s podmínkami zapůjčení.

Máme bohaté zkušenosti s přestavbami vozidel s motory TSi, FSi, TFSi, GDi. V naší společnosti provozujeme vozidlo Škoda Octavia II 1.4 TSi, 90 kW, rok výroby 2012 se zařízením STAG 400 DPI. Tyto vozidla po přestavbě nejezdí čistě na LPG, ale mají kombinovanou spotřebu benzínu (30%) a LPG (70%). Dále je možnost zvolit italské zařízení ZAVOLI ALISEI DI.

 

PŘÍPLATKY K CENĚ

Plnění pod víčko - 1000 Kč

Plnění pod víčko je náročnější na montáž (musí se auto více rozebrat) a tím vzniká i vyšší časová náročnost. Proto je toto umístění plnícího hrdla extra zpoplatněno. 

Plnění pod víčko nelze dát všude. Jde to jenom u vozidel, které mají v okolí víčka dostatečné místo a pevný podklad. U většiny vozů je podklad jenom plastový a při připojení tankovací pistole by mohlo dojít k porušení plnění.

Image

Klasické plnění do nárazníku v ceně montáže

Image

Plnění pod víčko za příplatek 1 000 Kč