FlashLube

flashlube logo

Všem našim zákazníkům přistupujícím k přestavbě na LPG doporučujeme zároveň montáž celosvětově populárního ochranného systému Flashlube a motorová maziva téže značky. Obě doporučované sady - podtlaková varianta Flashlube Valve Saver Kit i elektronická varianta Flashlube Electronic Valve Saver Kit jsou určeny k čistění a promazávání ventilových sedel. Zabraňují tím takzvanému „zaklepání ventilových sedel“ při provozu vozidla na LPG pohon.


V naší nabídce pro Vás máme jak jednodušší podtlakovou sadu Flashlube, tak i sadu elektronickou. Obě sady jsou určeny k aplikaci aditiva Flashlube Valve Saver Fluid do motoru, přičemž na ventilech a ventilových sedlech vytvářejí tenký ochranný film. Tím majiteli vozidla přináší několikanásobný užitek.

Význam ochrany

Autogas Opava s.r.o.chrání ventily a ventilová sedlaOchrana LPG ventilů
Autogas Opava s.r.o.snižuje finanční výdaje na palivo až o 5,3 %
Autogas Opava s.r.o.čistí palivový systém
Autogas Opava s.r.o.snižuje škodlivé emise
Autogas Opava s.r.o.promazává horní části válců
Autogas Opava s.r.o.snižuje teplotu motoru
Autogas Opava s.r.o.je ekonomicky výhodný (50 ml ošetří 50 litrů paliva)
Autogas Opava s.r.o.je bezpečný u všech druhů vozidel na LPG a CNG


 Aplikace Flashlube Valve Saver Fluid

K automatizovanému promazávání mazivem Flashlube je určena souprava Flashlube Valve Saver Kit. Funguje na principu podtlaku sání. Při volnoběhu nastavíte frekvenci kapání cca 12 kapek za minutu, a to jednoduše za použití šroubu, kterým se reguluje množství kapek. Zajistíte tím dosažení minimálního poměru 1 ml maziva Flashlube Valve Saver Fluid na 1 litr pohonné hmoty. 1 litr Flashlube Valve Saver Fluid takto ošetří až 1 000 litrů LPG, a vydrží Vám přibližně na 10 000 ujetých kilometrů.

Sofistikovanější verzí aplikátoru je elektronická souprava Flashlube Electronic Valve Saver Kit. Nechte si ji nainstalovat a nemusíte se o dávkování maziva Flashlube Valve Saver Fluid téměř starat. Elektronickou řídicí jednotku lze přednastavit na správný tok určený pro daný typ auta. Kontrolka na palubní desce Vás včas upozorní na potřebu doplnit mazivo Flashlube do zásobníku.

Flashlube Valve Saver Kit S2 Video


 

flashlube schema


Ceník přímazu ventilů - ochrana sedel

podtlakové centrální s indikací /kontrolka minima/ +1.900,- Kč
podtlakové s rozdělovačem do válců /4 válec/ s indikací +2.400,- Kč
elektronické s indikací /kontrolkou minima/ +5.400,- Kč

Tyto ceny platí jako příplatkové zároveň při přestavbě vozidla!

Cena při individuální montáži přímazu sedel ventilů bude navýšena!


Další aditiva Flashlube vhodná pro LPG

 

injector cleaner

Injector Cleaner

Čistič vstřikovacích trysek Injector Cleaner je vhodný pro vozidla s LPG pohonem. Udržuje benzínový palivový systém v dobrém stavu, což je velmi důležité vzhledem k jeho méně častému používání.

Oil Stabiliser

Výkonný stabilizátor oleje pro vozidla s LPG pohonem.


Video Flashlube

Autogas Opava s.r.o.odkaz na YouTube s aditivy Flashlube ZDE