Ceník FSI, TSI, TFSI, GDI

Výrobce
Systém

3
Válcové vozy
4
Válcové vozy
6
Válcové vozy
Záruka

Logo STAG

STAG 400 DPI

od 31 900,- od 34 900,- od 40 900,- Záruka STAG 5let

Zavoli

ZAVOLI ALISEI DI

od 34 900,- od 36 900,- od 42 900,- 2 roky

 

Uvedené ceny jsou pouze orientační a závisí na konkrétním typu vozidla a motoru. Aktuální ceny přestaveb na LPG pohon pro jednotlivé typy vozidel se od nás dozvíte v pracovních dnech od pondělí do pátku v době od 7:00 hod. do 15:00 hod. osobně během nezávazné ukázky a konzultace u nás v autoservisu Autogas Opava s.r.o. Dotaz na konkrétní cenu LPG přestavby pro určitý typ vozidla nám můžete poslat také z našich stránek prostřednictvím poptávky ceny přestavby, příp. e-mailem.


Při zakázce na přestavbu většího počtu vozidel Vám nabídneme zajímavé individuální slevy! Po dobu práce na LPG přestavbě Vám nabízíme ZDARMA zapůjčení náhradního vozidla!

Máme bohaté zkušenosti s přestavbami vozidel s motory TSi, FSi, TFSi, GDi. V naší společnosti provozujeme vozidlo Škoda Octavia II 1.4 TSi, 90 kW, rok výroby 2012 se zařízením STAG 400 DPI. Tyto vozidla po přestavbě nejezdí čistě na LPG, ale mají kombinovanou spotřebu benzínu (30%) a LPG (70%). Dále je možnost zvolit italské zařízení ZAVOLI ALISEI DI.

 

Příplatky k ceně

Plnění pod víčko 1 000,-
Plnění pod víčko je náročnější na montáž (musí se auto více rozebrat) a tím vzniká i vyšší časová náročnost. Proto je toto umístění plnícího hrdla extra zpoplatněno. 
 Klasické plnění do nárazníku
v ceně montáže
Plnění pod víčko
příplatek 1 000,- Kč
Plnění do nárazníku LPG / CNG Plnění pod víčko LPG / CNG

Poznámka:
Plnění pod víčko nelze dát všude. Jde to jenom u vozidel, které mají v okolí víčka dostatečné místo a pevný podklad. U většiny vozů je podklad jenom plastový a při připojení tankovací pistole by mohlo dojít k porušení plnění.