Sady na opravu pneuHelp značka pomoc pneu

 

SMART SPAIR

S platností od září roku 2009 nejsou řidiči vybraných typů vozidel povinni mít při provozu automobilu ve výbavě vozidla rezervní kolo. Pro ty z Vás,kterých se to týká, nyní máme v naší nabídce výhodnou alternativu: opravnou sadu na pneumatiky. Tato opravná pneu sada obsahuje kompresor a náplň pro jedno kolo. Velkou výhodou této sady je, že jakmile po jejím použití přijedete do jakéhokoli pneuservisu, tam Vám tuto směs z pneumatiky vypláchnou vodou a následně Vám pneumatiku běžným zbůsobem opraví.

Cena opravné pneu sady je 990,- Kč


Smart Spair

SMART REPAIR SLIME

Opravná sada Smart Repair Slime Vám umožní opravit defekt na pneumatice cca do 15-ti minut. Je vhodná pro všechny typy pneumatik. Obsahuje výkonný kompresor s ukazatelem tlaku, napájecí kabel s AC adaptérem a náplň s těsnícím přípravkem Slime o obsahu 473 ml.

Cena opravné sady je 990,- Kč


GARDX TYRE GUARDGardX Tyre Guard

Sprej na opravu pneu defektu GardX Tyre Guard s obsahem 400 ml byl vyvinut pro použití na všechny typy pneumatik. Speciální latexová pěna přechodně zacelí otvor vzniklý při defektu pneumatiky a zároveň ji dohustí. Jediné, co GardX Tyre Guard nedokáže opravit, je prasklá pneumatika a vadný ventilek. Defekt pneumatiky máte s tímto přípravkem opraven cca do 2 minut, a vy tak můžete téměř ihned pokračovat v další jízdě bez nutnosti výměny celé pneumatiky, která bývá většinou spojena se značnými komplikacemi, nutností manipulovat se zavazadly v úložném prostoru automobilu apod. GardX Tyre Guard je jako jediný produkt na trhu vodou ředitelný a po opravě vymývatelný z vnitřku pneumatiky. Díky tomu odpadají řidiči postiženému defektem problémy s následným vyvažováním pneumatiky po opravě. Produkt GardX Tyre Guard je opatřen atestem Ministerstva dopravy České republiky č. 3284 o technické způsobilosti konstrukční části vozidla. Pokud je tedy Vaše vozidlo vybaveno tímto pomocníkem, nemusíte mít za jízdy ve výbavě vozidla rezervní pneumatiku.

Cena přípravku je 300,- Kč